Matbaa işleriniz için, standartları aşan yenilikçi çözümler…

Ofset Baskı

Dört renk baskı makinemizle, tek geçişte kağıdı milyonlarca renk tonuyla donatıyoruz. Baskı işlerinizin renk geçişleri ve ton hassasiyetleri kalibre edilmiş ekranda gördüğünüzle aynı seviyeye ulaşıyor.

Gofre

Kabartmalı yüzey, baskı işlemi sırasında oluşturulan yükseltilmiş üç boyutlu bir görüntüdür. Kartvizitlerinizi, davetlerinizi ve yayınlarınızı sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda harika hissettiren özel bir şeye dönüştürmek için duyuları harekete geçiren harika bir tekniktir.

Sıcak Yaldız Baskı

Geniş renk ve doku seçenekleriyle folyo zarafeti tanımlar. Bir kartvizitte, bir düğün davetiyesinde veya bir yayında, bir şeyi premium veya yüksek değerli olarak konumlandırmak istediğinizde sıcak yaldız baskıya başka hiçbir yaklaşamaz.

Kırım, Katlama

Kâğıtların istenen sisteme göre kırılması ve katlanması tam otomatik yüksek kapasiteli makinelerimizde hassasiyetle yapılır. Broşür, harita, kitap, dergi, dosya ve daha bir çok basılı ürünü son dokunuşa hassas bir düzeleme yaparak hazırlıyoruz.

Amerikan Cilt

Fasikülleri sırttan yüksek ısılı silikon bazlı esnek tutkala ciltliyoruz. Heidelberg teknolojisi ile tam otomatik Amerikan Cilt makinemizle, esnek, sağlam ve uzun ömürlü işlere cilt atıyoruz.

Sıvama

İki veya daha fazla yaprağı birbirine yapıştırmak, baskı projenizi yalnızca hayal gücünüzle sınırlı olan başka bir düzeye taşıyan bir dizi seçeneğin kilidini açar!

Çanta

Farklı boy ve farklı kağıt seçenekleriyle, size özel çanta üretimimizle markanızı taşıyoruz.

Promosyonlar

Not defterleri, takvimler, sümenler, bloknotlar, küp bloklar başta olmak üzere basılı promosyon ürünlerinde yaratıcılığınızın sizi götüdüğü noktada hizmetinizdeyiz.

Koleksiyon

Baskı ve baskı sonrası yeteneğimizin sınırları
sizin yaratıcılığınız ve hayal gücünüz!

Güçlü ve yetenekli parkurumuz yaratıcılığınızın genişleteceği ufka doğru yola çıkmaya hazır…

Hayallerinizi gerçekleştirmek için…